The Sims 4: Movie Hangout Stuff


EA Games, 12 Ocak tarihinde The Sims 4 serisinin 5. eşya paketi olan Movie Hangout Stuff’ı satışa sundu. Pakete eklenen en göze çarpan eşya “Movie Projector Screen” isimli dev ekran televizyon. Ayrıca bu televizyona romantikten korku filmine kadar 10 adet orjinal film eklenmiş durumda. Hatta bu televizyonda 2 adet aile filmi de bulunmakta, böylece çocuk simlerinizle birlikte de film gecesi yapabilirsiniz. Her bir film farklı bir hikaye anlatmaktadır ve filmlerin kategorisine göre simleriniz farklı tepkiler göstermektedir.

TS4_623_SP05_SCREENS_02_002

Sims 4 Movie Hangout Stuff paketi içerisinde tam 88 adet farklı eşya var!

Movie Hangout Stuff, 88 adet farklı eşya barındırıyor. Bu eşyaların arasında mısır patlatma makinesi de bulunmakta. Böylece simleriniz film izlerken mısır yiyerek keyiflerine keyif katabiliyorlar. Ama dikkat edin, korku filmi izlerken ani bir hareketten ötürü mısırlarınız her yere dağılabilir!

Sims 4 Movie Hangout Stuff eşya paketini sadece bunlarla sınırlamak istemeyen EA Games ekibi, Sims 4’teki mekanlara da canlılık ve yeni bir soluk katmak istemiş. Bu eşya paketi ile birlikte Sims severler, simlerinin harika vakit geçirebileceği eşsiz sinema salonları tasarlayabilecek. Böylece simler sinema salonunun bohem atmosferinde izledikleri filmlerle eğlence ihtiyaçlarını doyasıya karşılayabilecek.

Benzersiz bir masal niteliğinde olan her bir film, türüne göre siminizin modunu etkileyecek. Siminiz trajik bir film izlediğinde göz yaşlarına, komedi filmi izlediğinde kahkahaya boğulacak.

Sizi EA Games’in resmi hesabından yayımladığı The Sims 4 Movie Hangout Stuff tanıtım videosu ile baş başa bırakalım.

 

Bir önceki yazımız olan The Sims 4: Get Together başlıklı makalemizde sims 4, sims 4 get together ve sims 4 get together ekran görüntüsü hakkında bilgiler verilmektedir.


İçeriği beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla paylaşın!

0 Yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.