The Sims 4: Get Together


Sims 4 Get Together

EA Games, göz bebeği Sims 4‘e yeni bir ek paket daha getireceğini duyurdu. Ek paketimizin adı ‘Sims 4 Get Together’. Paketin içeriklerine değinmeden önce ‘Get Together ne zaman çıkacak?‘ sorusunun cevabını verelim. Paketimizin 8 Aralık 2015 günü çıkacağının müjdesini verelim. Peki ek paketi sorunsuz bir şekilde oynamak için neler gerekli diye soracak olursanız, tabii ki bilgisayarınızda Sims 4 ana paketinin yüklü olması gerekiyor.

Sims 4: Get Together Özellikleri:

Yeni Dünya: ‘Get Together’ ile oyuna Kuzey Avrupa köylerini andıran yepyeni bir dünya eklenecek. Çiçeği burnunda dünyamızın adı ise ‘Windenburg’. ‘Get Together’ ile birlikte Windenburg’un; büyüleyici geleneksel kırları içeren doğa ile iç içe semtlerini, hareketli ve capcanlı kent meydanlarını, ultra modern iş merkezlerini ve özel mi özel bir adayı keşfedebileceksiniz.

Yeni Simler: Windenburg’da tanışmak isteyeceğinizden emin olduğumuz yepyeni simler olacak. Kasabada, her ilgi alanı, kişilik ve stile uygun farklı kulüplere katılabilecek, eğer hali hazırda bulunan kulüpleri beğenmezseniz, kendi kulübünüzü yaratabileceksiniz.

Yeni Dans Stilleri: Bildiğiniz gibi henüz Sims 4’te dans becerisi yok. Yeni ek paketimizle simlerimize dans becerisi de eklenecek. Ayrıca artık partilerimiz yeni DJ ve yeni dans figürleri ile daha eğlenceli olacak. DJ kabinin başına geçerek hazırladığınız eşsiz müziklerle kalabalığın nasıl coştuğuna şahit olabileceksiniz.

Partiler:  İstediğiniz her an ve istediğiniz her yerde parti düzenleyebileceksiniz. Mesela partiniz için ister antik harabeleri, ister yerel bir noktayı tercih edebilirsiniz. Partinizi başlatmak için yapmanız gereken tek şey DJ kabinini kurmak olacak. Yaktığınız parti ateşi iste ortamın ısınması için yeterli olacak. 🙂

Tarzınızı oluşturun: Ek paketimiz ile birlikte gelen giyinme kabininde tarzınızı oluşturduktan sonra, diğer simlerin tarzınız ile ilgili görüşlerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca giyinme kabinleri, simlerimizin yeni WooHoo mekanı olarak da karşımıza çıkıyor. 🙂

Bu yazı simsturkiye.com takipçileri için simsturkiye.com adminleri tarafından hazırlanmıştır. Yazının izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kopyalanması ve yayınlanması yasaktır.

Sims 4: Get Together Tanıtım Videosu:
Sims 4: Get Together Ekran Görüntüleri:

sims-4-get-together-1 sims-4-get-together-2 sims-4-get-together-3

Bir önceki yazımız olan The Sims 4'te Bebeğin Cinsiyetini Belirleme başlıklı makalemizde sims 4 bebeğin cinsiyetini belirleme, sims 4 bebek cinsiyeti ve sims 4 bebek cinsiyeti belirleme hakkında bilgiler verilmektedir.


İçeriği beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla paylaşın!

4 Yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

    1. Sorununuzu daha açık bir şekilde bildirirseniz elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırız. İyi oyunlar 🙂

  1. bi sorum olucak param olmadı için ben torrentten indirim normal simsi ama oyn güncel değil değil diye hata verdi bu get together indirince bu sorun kalkarmı

    1. Get Together eklenti paketini indirdiğiniz zaman normal olarak crack dosyasını da indirmeniz gerekecektir. Bu nedenle oyununuz güncellenecek. Fakat oyunu güncellemek için illa ki Get Together’ı indirmenize gerek yok. Güvendiğiniz bir siteden güncel crack dosyası indirirseniz oyununuz güncellenecektir. İyi oyunlar 🙂