The Sims 4: Vampires Çıkıyor!


The Sims yapımcıları oyuncularına yeni bir ek paket müjdesini verdi: The Sims 4 Vampires! 24 Ocak 207 tarihinde çıkacak olan bu eklenti paketiyle simleriniz The Sims serisinin meşhur yaratıklarından biri olan vampirlere dönüşebilecekler. Tabii ki bununla birlikte birçok yeni özellik de oyunda mevcut.

The Sims 4: Vampires Eklenti Paketiyle Gelen Yenilikler

Vampirlerle Oynama: Simleriniz ölümsüz olan vampirlere dönüşebilecek. Normal olarak, vampir siminiz, diğer simlerden kan plazması “elde edebilecekler” ama farklı olarak plazma meyvesi de yetiştirebilecek ya da siparişle temin edebilecekler.

Doğaüstü Güçler: Vampiler, yarasalara dönüşebilecek ve zihin kontrol yeteneği sayesinde diğer simleri baştan çıkarabilecek ya da onlara hükmedebilecekler.

Yeni Görünümler: Bu eklenti paketiyle birçok yeni, çoğunlukla gotik kıyafetlere, saçlara, aksesuarlara ve eşyalara sahip olacağız. Ayrıca oyuncular vampirlerinin dişlerini düzenleyebilecekler.

Karanlık Taraf: Vampirlerin güçlü yetenekleri olduğu kadar güneş gibi zayıf tarafları da olacak. Oyuncular, vampirlerinin kostümlerini düzenledikleri gibi bu zayıf yanlarını da düzenleyebilecekler.

Yeni Kasaba: The Sims 4 Vampires ek paketiyle birlikte yeni bir kasabaya kavuşuyoruz: Forgotten Hollow! Tabii ki geldiği ek paket ve adından anlaşılacağı gibi kasabamız çoğunlukla gotik ve karanlık bir görünüme sahip. Bu kasabada gece, gündüzlere göre daha uzun olacak. Vampir sim ailelerinin yaşayabileceği en uygun kasaba niteliğinde.

Yeni Build/Buy Mod Objeleri: Oyuncular kendi arsalarını ya da yeni kasaba olan Forgotten Hallow’u kendi gotik eşyaları ve mimarlık becerileriyle vampir simleri için dekore edebilecekler.

Yeni Beceriler: Simler, ek paketle gelecek olan Organ enstrümanını çalmayı öğrenebilecek ve ürkütücü müzik ustası olabilecekler.

Tabutlar: Vampir denince herkesin aklına gelecek ilk objelerden biri tabuttur elbette. Bu ek paketle vampirlerinizin vazgeçilmezi olan tabutlar da mevcut. Elbette içinde uyumak dışında farklı “aktiviteler” de yapabileceksiniz.

Vampir Nesli: Simler vampir olarak doğabilecek fakat yeni doğaüstü güçlerini onlar genç (teen) olana kadar kullanamayacaklar. Aynı zamanda yeni vampirler, genç oldukları anda yaşlanmaları duracak. Ancak oyuncular eğer dilerse doğum günü pastası sayesinde simini genç-yetişkin, yetişkin ve hatta yaşlı evrelerine getirebilecekler.

Resmi The Sims internet sitesinde yayınlanan “Sen nasıl bir vampirsin?” adlı testine buradan ulaşabilirsiniz.

The Sims 4: Vampires Resmi Vampir Güçleri Fragmanı:

Vampir Güçleri

 

 

Bir önceki yazımız olan The Sims 4'e Toddler Güncellemesi Geldi! başlıklı makalemizde the sims, the sims 4 ve the sims 4 emekleme evresi hakkında bilgiler verilmektedir.


İçeriği beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla paylaşın!

0 Yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.