Kullanım Koşulları

SimsTurkiye.Com adresli oyun bloğundaki içerikler bizzat site yöneticileri tarafından veya yöneticilerce izin verilmiş kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

Bu siteyi kullanan tüm ziyaretçiler aşağıda belirtilen kurallar çerçevesinde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır:

İçerik

SimsTurkiye.Com’da yer alan içerikler bazı sponsorlu içerikler ve misafir yazarların oluşturduğu içerikler hariç, site yöneticileri tarafından oluşturulmaktadır. Kaynak gösterilmek şartı ile bu içeriklerin sadece bir kısmı kullanılabilir. Bu siteden alıntı yapacağınız zaman lütfen aşağıdaki şekilde alıntı yapınız.

::Bu yazı Sims Türkiye’den alıntılanmıştır/alınmıştır.
::Kaynak: simsturkiye.com

Yukarıda belirtilen koşullara uyulmadığı takdirde 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza cezai işlem uygulatma hakkına sahibiz. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ilişkin telif hakları ve yasal düzenleme koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapma

SimsTurkiye.Com’da yayınlayan içeriklere yorum yazan tüm ziyaretçiler aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

  1. Herhangi bir yazı ya da sayfaya eklediğiniz yorumlardan SimsTurkiye.Com hiç bir şekilde hukuki ve cezai alanda sorumlu değildir. Bütün sorumluluk yorumu yazan kullanıcıya aittir.
  2. Ziyaretçilerin yorumları genel ahlak kurallarına, yasa ve yönetmeliklere, etik ahlak kurallarına ve SimsTurkiye.Com’un yorum koşullarına uymak zorundadır. Aksi takdirde kullanıcılara herhangi bir bildirim yapmadan silinebilir.
İletişim

Yorum yazma ve içerik konusunda belirtilen tüm koşulları bütün ziyaretçiler kabul etmiş sayılmaktadır. SimsTurkiye.Com yönetimine iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.