The Sims 4: StrangerVille Çıkıyor!


The Sims 4: StrangerVille

EA Games’in duyurduğu yeni oyun paketi Sims 4 StrangerVille gizem dolu maceraları ile geliyor. Yeni bir çöl kasabası ile gelecek olan oyun paketimiz, beraberinde elbette ki çok sayıda yenilikle geliyor.

Garip hava durumları, tuhaf davranışlar sergileyen kasaba halkı, StrangerVille kasabasına özgü bombacı ceketi, kamufle elbisesi, laboratuvar önlüğü ve eskitilmiş pantolon gibi yeni kıyafetler, yeni tehlikeli bitkiler gibi çok sayıda yenilik içerisinde, tuhaf olayları gün yüzüne çıkarmak bize düşüyor. Tüm bu gizemlerin ardındaki ipuçlarını bulabilmek için, kasaba kütüphanesindeki bilim adamları ve sulama kanalındaki tuhaf yerlilerle tanışmak zorunda kalabilirsin.

Simlere askeri eğitim olanağı ve yeni askerlik kariyeri sunacak olan Sims 4 StrangerVille oyun paketinde, plakasız minibüslere, dinleme cihazlarına ve ajanlara karşı dikkatli olmalısınız.

The Sims 4: StrangerVille ne zaman çıkacak?

Tüm bu gizemlerin peşine 26 Şubat 2019 Salı gününden itibaren düşebileceğiz.

The Sims 4: StrangerVille anahtar özellikler

Farklı bir dünya: Kırsal bir çöl kasabası olan StrangerVille kasabası içerisindeki gizemleri keşfedin. Garip hava koşulları, ürpertici yerli halk, tehlikeli bitkiler ve tuhaf koleksiyonlar gibi çok sayıda yenilikle tanışın.

Gizemli hikayeyi çöz: Siminizi eşsiz ve gizemli olayların içinde bulacaksınız. Mahallelerdeki plakasız minibüsler, dinleme cihazı ve tarayıcı radar kullanan devlet ajanları, bu macerada Siminizi yalnız bırakmayacak.

İpuçlarını bul: Siminizin askeri eğitimle, gizemli laboratuvarda yatan ipuçlarını bulmasına yardım edin.

Yeni kıyafetlerle tanış: Yeni oyun paketinin temasına uygun çöl esintili, askeri, ajan kıyafetleri gibi çok sayıda yeni kıyafetlerle Siminizi giydirin.

The Sims 4: StrangerVille Tanıtım Videosu

Bir önceki yazımız olan The Sims 4: Get Famous Rehberi başlıklı makalemizde sims 4, sims 4 get famous ve sims 4 get famous rehberi hakkında bilgiler verilmektedir.


İçeriği beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla paylaşın!

0 Yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.