The Sims 3: University Life Geliyor!


Simülasyon oyunlarının bir numaralı isimlerinden olan The Sims 3, bomba gibi bir eklenti paketi ile daha karşınızda. Tanıtım videoları ve ekran görüntüleri yayınlanan The Sims 3 University Life, 5 Mart günü biz Sims 3 severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 

The Sims 3 University Life ile simlerin üniversite hayatına bizzat tanık olacak, onların inişli çıkışlı dönemlerine şahitlik yapacak, onların ilk üniversite aşkıyla tanışmalarına ortak olacaksınız.

The Sims 3 University Life  5 Mart günü çıkacak. Oyundan biraz bahsedecek olursak; The Sims 3 University Life  oyuncuların derslere girip yüksek notlar almaya çalışabilecekleri, üniversite yaşam tarzına uygun çılgınlıklara ve eğlencelere katılabilecekleri, üniversiteye gitmek için evlerinden ayrılabilecekleri yepyeni bir paket. Bu eklenti paketi ile üniversitede yalnızca sınıfta vakit geçirmek yerine, partilerden yeni sosyal gruplara, protestolardan gençler arasında aşklara kadar birçok etkinliğe katılabileceksiniz. Bowling salonu ve SimBurger gibi yeni mekanlara sahip üniversite şehrinde gezebilecek, sprey boya ile duvarlara resim yapabilecek, top sektirme, arkadaşlarla masa tenisi oynama veya bilardo oynama gibi çeşitli aktiviteler sayesinde simlerinizin gizli yeteneklerini ortaya çıkarabileceksiniz. Üniversiteden başarıyla mezun olduktan sonra ise simleriniz okuduğu bölümün kariyerinde rahatlıkla yükselebilme şansına sahip olabilecekler.

Eğer siminizin üniversiteye sadece ders çalışmak için gitmesini istemez, az da olsa popüler olmasını dilerseniz, siminizin cep telefonundan ona özel blog açabilir, düzenli olarak paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Merakla beklenen The Sims 3 University Life ek paketinin, bizleri sabırsızlandıran resimlerini ve tanıtım videolarını sizlerle paylaşıyoruz:

 


İçeriği beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla paylaşın!

0 Yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.