The Sims 3: Into The Future


Sims 3 Into The Future 22 Ekim’de çıkıyor! EA Games, Sims serisine bir tane daha paket ekliyor. Into The Future, normal Sims‘ten çok daha farklı. Eğer siminiz zaman kapısından geçecek kadar şanslıysa, onu çok farklı bir macera bekliyor demektir. Normal sim gününden yüzyıllarca ileri gittikten sonra, siminiz farklı bir kasabaya ışınlanıyor. Bu kasaba normal simler kadar robotları, uçan arabaları, uçan platformları, Rocket Pack’leri vs. de içeriyor.

  • Simlerinizin evleri normalden çok daha gelişmiş olacak. Her şey teknolojik ve daha kolay olacak. Belki de siminiz geçmişi bile değiştirebilir!
  • Geleceği ziyaret ettiğinizde, geçmişinizi de değiştirebilirsiniz. Yaptığınız her şey, geçmişinizde miras olarak kalıyor. Gelecekte kötü işler yaparsanız geçmişinizi cehenneme çevirebilir, iyi işler yaparsanız da geçmişinizi cennet haline getirebilirsiniz. Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi!
  • Simleriniz artık kasaba içinde daha kolay gezinebilecekler! Yürümek yerine uçan platformlara binecekler, arabayla sürtünme kuvvetine karşı koymak yerine uçan arabalara binecekler, “Roket Pack” sayesinde kasabanın üzerinde arkadaşlarıyla sohbet ederek ve uçarak gezinebilecekler!
  • Sims 3 Into The Future eklenti paketinin getirdiği bir yenilik daha: Plumbot’lar! Onları istediğiniz gibi yaratın, kendi tarzınıza göre özelleştirin, ve eşsiz çipler yaratarak onları görevlendirin. Plumbot’lar en falza 7 tane çipe sahip olabilirler. Bu çipler, onların görevlerini programlıyor. Robotunuza “Boshaftigkeits” (?) çipini takabilirseniz neler olabileceğini kim bilebilir?

Sims 3 Into The Future ile geleceğe bir adımda ışınlanabilirsiniz! Çok yakında!

Sims 3 Into The Future Tanıtım Videosu:

Bir önceki yazımız olan The Sims 4 Tanıtım Videosu Duyuruldu! başlıklı makalemizde sims 4, sims 4 fragmanı ve sims 4 full hakkında bilgiler verilmektedir.


İçeriği beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla paylaşın!

0 Yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.