Wordpress Film Teması Full Tek Link İndir
https://t.co/PjVOEuSFKp  # 2015-11-28 22:06:58

The Sims 4’e Toddler Güncellemesi Geldi!

 

The Sims 4 serisinin kanayan yarası niteliğindeki emekleme evresinin çıkarılması, Sims hayranlarının büyük tepkisine yol açmıştı. Fakat Sims yapımcılarının “en büyük, minik güncelleme” olarak tanımladıkları güncelleme, 12 Ocak 2017 itibariyle ücretsiz olarak Sims oyuncularının önüne çıkarıldı.


Toddlerlar, The Sims 4’ün yayınlandığı günden beri oyuncuların Sims yapımcılarından en çok oyuna eklenmesi istenen şeylerden birisiydi. Onlar da bu istekleri yok saymak istemediklerini ve oyunculardan gelen geri bildirimleri göz önünde bulundurduklarını söyleyerek Simmer’lara emekleme evresini geri getirdiklerini söyledi. Aynı zamanda bu güncellemeyi yapabilmek için ne kadar çok araştırma yaptıklarını, oyuncularına en iyi tecrübeyi sağlayabilmek için çok çalıştıklarını ve bu konuda ne kadar çok zorlandıklarını dile getirdiler.

Küçük simlerin birbirlerine karşı olan etkileşimleri bütün oyuncuları derinden etkiledi. Aynı zamanda bu küçüklere yeni geliştirebileceğiniz beceriler eklendi. Ayrıca yeni kıyafetler, saçlar, eşyalar, oyuncaklar ve asksesuarlar gibi şeyler de oyunda mevcut. Toddlerların ebeveynlerine olan bağı ve etkileşimlerin çokluğu da gözden kaçmıyor.

Bu sevimli minikleri oyununuza eklemek için sadece The Sims 4 sahibi olmanız yeterli. Herhangi bir ek paket satın almanız ya da bir ödeme yapmanız gerekmiyor. Origin üzerinden oyununuzu güncelleyerek toddlerlar ile oynamaya başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan The Sims 4 City Living ile Karaoke Heyecanı başlıklı makalemizde sims 4 city living karaoke, sims 4 city living karaoke bar ve sims 4 city living karaoke makinesi hakkında bilgiler verilmektedir.

 • The Sims 4: Outdoor Retreat


  EA Games, The Sims 4 için ilk eklenti paketini duyurdu. Yeni eklenti paketimizin adı Sims 4 Outdoor Retreat. Bu eklenti ile simlerinizi pikniğe gö[...]
 • The Sims 4 Sansür Sorununun Çözümü


  Bugün Türkiye’de de çıkan The Sims 4‘ün en büyük sorunlarından biri olan sansür sorununun çözümü bulundu. Genellikle crack il[...]
 • Sims 4 Get Together

  The Sims 4: Get Together


  EA Games, göz bebeği Sims 4‘e yeni bir ek paket daha getireceğini duyurdu. Ek paketimizin adı ‘Sims 4 Get Together’. Paketin iç[...]
 • The Sims 4’ün Sistem Gereksinimleri


  Merakla beklenen The Sims 4‘ün minimum sistem gereksinimleri açılandı: Orjinal Oyunlar İçin: Oyun kurulurken bir defalığına aktivasyon [...]
YorumlarPopüler Yazılar
Son Yazılar
Son Tweetler
 • AnaSayfa
 • Hakkımızda
 • İletişim

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz. Sitemizdeki paylaşımlar deneme amaçlıdır ve 24 saat içerisinde silinmelidir. Aksi taktirde site yönetimimiz mesuliyet kabul etmez.