Wordpress Film Teması Full Tek Link İndir
https://t.co/PjVOEuSFKp  # 2015-11-28 22:06:58

The Sims 4: Vampires Çıkıyor!

The Sims yapımcıları oyuncularına yeni bir ek paket müjdesini verdi: The Sims 4 Vampires! 24 Ocak 207 tarihinde çıkacak olan bu eklenti paketiyle simleriniz The Sims serisinin meşhur yaratıklarından biri olan vampirlere dönüşebilecekler. Tabii ki bununla birlikte birçok yeni özellik de oyunda mevcut.

The Sims 4: Vampires Eklenti Paketiyle Gelen Yenilikler

Vampirlerle Oynama: Simleriniz ölümsüz olan vampirlere dönüşebilecek. Normal olarak, vampir siminiz, diğer simlerden kan plazması “elde edebilecekler” ama farklı olarak plazma meyvesi de yetiştirebilecek ya da siparişle temin edebilecekler.

Doğaüstü Güçler: Vampiler, yarasalara dönüşebilecek ve zihin kontrol yeteneği sayesinde diğer simleri baştan çıkarabilecek ya da onlara hükmedebilecekler.

Yeni Görünümler: Bu eklenti paketiyle birçok yeni, çoğunlukla gotik kıyafetlere, saçlara, aksesuarlara ve eşyalara sahip olacağız. Ayrıca oyuncular vampirlerinin dişlerini düzenleyebilecekler.

Karanlık Taraf: Vampirlerin güçlü yetenekleri olduğu kadar güneş gibi zayıf tarafları da olacak. Oyuncular, vampirlerinin kostümlerini düzenledikleri gibi bu zayıf yanlarını da düzenleyebilecekler.

Yeni Kasaba: The Sims 4 Vampires ek paketiyle birlikte yeni bir kasabaya kavuşuyoruz: Forgotten Hollow! Tabii ki geldiği ek paket ve adından anlaşılacağı gibi kasabamız çoğunlukla gotik ve karanlık bir görünüme sahip. Bu kasabada gece, gündüzlere göre daha uzun olacak. Vampir sim ailelerinin yaşayabileceği en uygun kasaba niteliğinde.

Yeni Build/Buy Mod Objeleri: Oyuncular kendi arsalarını ya da yeni kasaba olan Forgotten Hallow’u kendi gotik eşyaları ve mimarlık becerileriyle vampir simleri için dekore edebilecekler.

Yeni Beceriler: Simler, ek paketle gelecek olan Organ enstrümanını çalmayı öğrenebilecek ve ürkütücü müzik ustası olabilecekler.

Tabutlar: Vampir denince herkesin aklına gelecek ilk objelerden biri tabuttur elbette. Bu ek paketle vampirlerinizin vazgeçilmezi olan tabutlar da mevcut. Elbette içinde uyumak dışında farklı “aktiviteler” de yapabileceksiniz.

Vampir Nesli: Simler vampir olarak doğabilecek fakat yeni doğaüstü güçlerini onlar genç (teen) olana kadar kullanamayacaklar. Aynı zamanda yeni vampirler, genç oldukları anda yaşlanmaları duracak. Ancak oyuncular eğer dilerse doğum günü pastası sayesinde simini genç-yetişkin, yetişkin ve hatta yaşlı evrelerine getirebilecekler.

Resmi The Sims internet sitesinde yayınlanan “Sen nasıl bir vampirsin?” adlı testine buradan ulaşabilirsiniz.

The Sims 4: Vampires Resmi Vampir Güçleri Fragmanı:

Vampir Güçleri

 

 

Bir önceki yazımız olan The Sims 4'e Toddler Güncellemesi Geldi! başlıklı makalemizde the sims, the sims 4 ve the sims 4 emekleme evresi hakkında bilgiler verilmektedir.

 • The Sims 4 Resimli Başlangıç Rehberi


  Yeni bir Sims rehberi ile karşınızdayız! 2 Eylül 2014 tarihinde çıkan, 5 Eylül 2014 tarihinde Türkiye’ye de satışa sunulan The Sims [...]
 • The Sims 4: Outdoor Retreat


  EA Games, The Sims 4 için ilk eklenti paketini duyurdu. Yeni eklenti paketimizin adı Sims 4 Outdoor Retreat. Bu eklenti ile simlerinizi pikniğe gö[...]
 • The Sims 4 Ev Yapımı Videosu


  2014 yılının Eylül ayında çıkması beklenen Sims 4 için, yeni ev yapımı videosu yayınlandı. Sims 4’te ev yapımının bir hayli kola[...]
 • The Sims 4: Movie Hangout Stuff


  EA Games, 12 Ocak tarihinde The Sims 4 serisinin 5. eşya paketi olan Movie Hangout Stuff’ı satışa sundu. Pakete eklenen en göze çarpan eş[...]
YorumlarPopüler Yazılar
Son Yazılar
Son Tweetler
 • AnaSayfa
 • Hakkımızda
 • İletişim

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz. Sitemizdeki paylaşımlar deneme amaçlıdır ve 24 saat içerisinde silinmelidir. Aksi taktirde site yönetimimiz mesuliyet kabul etmez.