Wordpress Film Teması Full Tek Link İndir
https://t.co/PjVOEuSFKp  # 2015-11-28 22:06:58

The Sims 4: Movie Hangout Stuff

EA Games, 12 Ocak tarihinde The Sims 4 serisinin 5. eşya paketi olan Movie Hangout Stuff’ı satışa sundu. Pakete eklenen en göze çarpan eşya “Movie Projector Screen” isimli dev ekran televizyon. Ayrıca bu televizyona romantikten korku filmine kadar 10 adet orjinal film eklenmiş durumda. Hatta bu televizyonda 2 adet aile filmi de bulunmakta, böylece çocuk simlerinizle birlikte de film gecesi yapabilirsiniz. Her bir film farklı bir hikaye anlatmaktadır ve filmlerin kategorisine göre simleriniz farklı tepkiler göstermektedir.

TS4_623_SP05_SCREENS_02_002

Sims 4 Movie Hangout Stuff paketi içerisinde tam 88 adet farklı eşya var!

Movie Hangout Stuff, 88 adet farklı eşya barındırıyor. Bu eşyaların arasında mısır patlatma makinesi de bulunmakta. Böylece simleriniz film izlerken mısır yiyerek keyiflerine keyif katabiliyorlar. Ama dikkat edin, korku filmi izlerken ani bir hareketten ötürü mısırlarınız her yere dağılabilir!

Sims 4 Movie Hangout Stuff eşya paketini sadece bunlarla sınırlamak istemeyen EA Games ekibi, Sims 4’teki mekanlara da canlılık ve yeni bir soluk katmak istemiş. Bu eşya paketi ile birlikte Sims severler, simlerinin harika vakit geçirebileceği eşsiz sinema salonları tasarlayabilecek. Böylece simler sinema salonunun bohem atmosferinde izledikleri filmlerle eğlence ihtiyaçlarını doyasıya karşılayabilecek.

Benzersiz bir masal niteliğinde olan her bir film, türüne göre siminizin modunu etkileyecek. Siminiz trajik bir film izlediğinde göz yaşlarına, komedi filmi izlediğinde kahkahaya boğulacak.

Sizi EA Games’in resmi hesabından yayımladığı The Sims 4 Movie Hangout Stuff tanıtım videosu ile baş başa bırakalım.

 

Bir önceki yazımız olan The Sims 4: Get Together başlıklı makalemizde sims 4, sims 4 get together ve sims 4 get together ekran görüntüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

 • The Sims 4 Toddler Rehberi


  Geçtiğimiz günlerde, Sims oyuncularının en çok talep ettiği toddlerlar, ücretsiz bir güncellemeyle oyuna geri kazandırıldı. Bu rehberimizd[...]
 • Sims 4 Hayalet (Ghost) Rehberi


  EA Games, The Sims 4‘e getirdiği güncelleme ile artık hayaletleri oyunumuza ekleyebiliyoruz! Öncelikle bir hayaleti kendiniz hayata geri dö[...]
 • The Sims 4 Resmi Çıkış Tarihi Belli Oldu!


  EA Games‘in popüler simülasyon oyunlarından biri olan The Sims 4‘ün çıkış tarihi, The Sims’in resmi sitesinden oyunculara du[...]
 • The Sims 4: Vampires Çıkıyor!


  The Sims yapımcıları oyuncularına yeni bir ek paket müjdesini verdi: The Sims 4 Vampires! 24 Ocak 207 tarihinde çıkacak olan bu eklenti paketiy[...]
YorumlarPopüler Yazılar
Son Yazılar
Son Tweetler
 • AnaSayfa
 • Hakkımızda
 • İletişim

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz. Sitemizdeki paylaşımlar deneme amaçlıdır ve 24 saat içerisinde silinmelidir. Aksi taktirde site yönetimimiz mesuliyet kabul etmez.