PAYLAŞ
Sims 4 City Living

Willow Creek kasabasından Newcrest kasabasına, bugüne kadar Simlerimiz ile birlikte birbirinden eğlenceli zamanlar geçirdik. İşte bu eğlenceye bir yenisi daha ekleniyor. Çiçeği burnunda ek paketimizin adı: Sims 4 City Living. Sims 4’e taze kan niteliğinde gelecek olan bu paketimiz ile huzurlu Willow Creek ve Newcrest kasabasından çıkıp capcanlı ve hareketli yeni kasabamız San Myshuno’ya yolculuk edeceğiz.

Sims 4 City Living

Sims 4 City Living Yenilikleri Neler?

EA Games’in duyurduğu yeni ek paketimizde Sims 2 Apartment Life ve Sims 3 Late Night’tan aşina olduğumuz apartman yapıları Sims 4’te de karşımıza çıkacak. Yenilikler yalnızca bununla sınırlı değil. Yeni kariyer ve meslekler de bizleri bekliyor. Bu yeni kariyer ve mesleklerimiz şöyle:

  • Politikacı
  • Eleştirmen
  • Sosyal Medya Editörü

San Myshuno hareketli sokak hayatı ile dolup taşan bir kasaba. Öyle ki işten bunaldığınızda arkadaşlarınız ile Karaoke Bar’a gidip eğlencenin dibine vurabilir ya da basketbol oynamayı tercih ederek stres atabilirsiniz. Yeni kasabamız görmeniz gereken çok sayıda yeni şey ve tanımanız gereken çok sayıda insanlarla dolu.

Sims 4 City Living

Kasabanın her bir köşesinde yeni bir deneyim ile karşılaşacaksınız. Apartman dairenizden başınızı uzattığınızda 5 farklı festival alanını göreceksiniz.

Sims 4 City Living Ne Zaman Çıkacak?

Paketin çıkmasına çok az bir zaman kaldı. EA Games resmi sitesinde Sims 4 City Living çıkış tarihi 1 Kasım 2016 olarak belirlendi. 1 Kasım 2016’da Sims 4 City Living tüm platformlarda, dünya çapında yayınlanmış olacak.

Sims 4 City Living Trailer

Tüm bunların yanı sıra ben bir de canlı kanlı tanıtım videosunu izlemek istiyorum derseniz; EA Games tarafından resmi olarak yayınlanan videoyu izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan The Sims 4: Movie Hangout Stuff başlıklı makalemizde sims 4 movie hangout eşya paketi, sims 4 movie hangout stuff ve sims 4 movie hangout stuff pack hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUM YOK

Bir Cevap Yazın