Wordpress Film Teması Full Tek Link İndir
https://t.co/PjVOEuSFKp  # 2015-11-28 22:06:58

The Sims 4 City Living ile Karaoke Heyecanı

EA Games’in duyurduğu Sim 4 serisinin son ek paketi olacak olan Sims 4 City Living, Sims severlerin karşısına karaoke heyecanı ile çıkıyor. Müzik kulağı olmayan kasaba sakinlerinden, keşfedilmeyi bekleyen süper starlara ve çılgın karakterlerin büyüleyici hikayeleri ile dolu karaoke barlara kadar pek çok yenilik Sims 4 City Living ile geliyor.

Sims 4 City Living ile Evde Karaoke

Simleriniz evlerinde karaoke makinasına sahip olabilecekken, EA Games ekibi bu ek paket için  aynı zamanda yeni Karaoke Bar mekanları ve Planet Honey Pop ile Waterside Warble adında yeni ortak alanlar hazırlamış. Simler karaoke makinasını kullanarak, şarkı söyleme yeteneklerini (singing skill) geliştirebilecek. Tabii bunun için biraz sabır ve pratik gerekiyor!

sims-4-city-living-karaoke-bar

Şarkıların çeşitliliği, jazzdan pop ve disko müziğine kadar uzanıyor. Daha da güzel haber! Şarkılara aynı zamanda birbirinden eğlenceli video klipler eşlik edecek. Birden fazla sim en iyi ses ahengini tutturmaya çalışırken, ses tonları ve perdeleri ters düşebilir. Bu durumun eğlenceli veya acı veren tarafları artık size kalmış.

Karaokenin sadece şarkı söylemekten ibaret olmayıp, katılımcıları da yakından etkileyen bir etkinlik olduğunu öne süren EA Games ekibi, Simlerin duyduklarına da aşık olabileceği kanısında.

Sims 4 City Living Karaoke

Bir önceki yazımız olan The Sims 4: City Living başlıklı makalemizde sims 4 city living, sims 4 city living çıkış tarihi ve sims 4 city living ne zaman çıkacak hakkında bilgiler verilmektedir.

 • The Sims 4: Movie Hangout Stuff


  EA Games, 12 Ocak tarihinde The Sims 4 serisinin 5. eşya paketi olan Movie Hangout Stuff’ı satışa sundu. Pakete eklenen en göze çarpan eş[...]
 • The Sims 4 Toddler Rehberi


  Geçtiğimiz günlerde, Sims oyuncularının en çok talep ettiği toddlerlar, ücretsiz bir güncellemeyle oyuna geri kazandırıldı. Bu rehberimizd[...]
 • Sims 4 City Living

  The Sims 4 City Living ile Karaoke Heyecanı


  EA Games’in duyurduğu Sim 4 serisinin son ek paketi olacak olan Sims 4 City Living, Sims severlerin karşısına karaoke heyecanı ile çıkıy[...]
 • The Sims 4 Yeni Arayüzleri Yayınladı!


  Merakla beklediğimiz Sims 4‘ün arayüzleri yayınladı! Bir önceki yazımız olan The Sims 4 Tanıtım Videosu Duyuruldu! başlıklı makalem[...]
YorumlarPopüler Yazılar
Son Yazılar
Son Tweetler
 • AnaSayfa
 • Hakkımızda
 • İletişim

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz. Sitemizdeki paylaşımlar deneme amaçlıdır ve 24 saat içerisinde silinmelidir. Aksi taktirde site yönetimimiz mesuliyet kabul etmez.