Wordpress Film Teması Full Tek Link İndir
https://t.co/PjVOEuSFKp  # 2015-11-28 22:06:58

The Sims 3: University Life Geliyor!

Simülasyon oyunlarının bir numaralı isimlerinden olan The Sims 3, bomba gibi bir eklenti paketi ile daha karşınızda. Tanıtım videoları ve ekran görüntüleri yayınlanan The Sims 3 University Life, 5 Mart günü biz Sims 3 severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 

The Sims 3 University Life ile simlerin üniversite hayatına bizzat tanık olacak, onların inişli çıkışlı dönemlerine şahitlik yapacak, onların ilk üniversite aşkıyla tanışmalarına ortak olacaksınız.

The Sims 3 University Life  5 Mart günü çıkacak. Oyundan biraz bahsedecek olursak; The Sims 3 University Life  oyuncuların derslere girip yüksek notlar almaya çalışabilecekleri, üniversite yaşam tarzına uygun çılgınlıklara ve eğlencelere katılabilecekleri, üniversiteye gitmek için evlerinden ayrılabilecekleri yepyeni bir paket. Bu eklenti paketi ile üniversitede yalnızca sınıfta vakit geçirmek yerine, partilerden yeni sosyal gruplara, protestolardan gençler arasında aşklara kadar birçok etkinliğe katılabileceksiniz. Bowling salonu ve SimBurger gibi yeni mekanlara sahip üniversite şehrinde gezebilecek, sprey boya ile duvarlara resim yapabilecek, top sektirme, arkadaşlarla masa tenisi oynama veya bilardo oynama gibi çeşitli aktiviteler sayesinde simlerinizin gizli yeteneklerini ortaya çıkarabileceksiniz. Üniversiteden başarıyla mezun olduktan sonra ise simleriniz okuduğu bölümün kariyerinde rahatlıkla yükselebilme şansına sahip olabilecekler.

Eğer siminizin üniversiteye sadece ders çalışmak için gitmesini istemez, az da olsa popüler olmasını dilerseniz, siminizin cep telefonundan ona özel blog açabilir, düzenli olarak paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Merakla beklenen The Sims 3 University Life ek paketinin, bizleri sabırsızlandıran resimlerini ve tanıtım videolarını sizlerle paylaşıyoruz:

 

 • The Sims 3: Into The Future


  Sims 3 Into The Future 22 Ekim’de çıkıyor! EA Games, Sims serisine bir tane daha paket ekliyor. Into The Future, normal Sims‘ten çok d[...]
 • The Sims 3 Hileleri


  Sims 3 açıkken [CTRL]+[SHİFT]+[C] tuşlarına aynı anda basın. Motherlode: 50,000 Simoleons verir. Kaching: 1000 Simoleons verir. moveObjects [...]
 • The Sims 3: Island Paradise


  EA Games‘in Sims hayranları için tasarladığı çiçeği burnunda Sims 3 University Life eklenti paketi bir yana, yepyeni bir eklenti paketi [...]
 • The Sims 3 1.57 Güncellemesi Yayınlandı


    Sims 3 için 1.57 güncellenmesi yayınlandı. Bu güncellemenin özellikleri: Simler başka bir kasabaya taşınırken donma düzeltildi. Çoc[...]
YorumlarPopüler Yazılar
Son Yazılar
Son Tweetler
 • AnaSayfa
 • Hakkımızda
 • İletişim

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz. Sitemizdeki paylaşımlar deneme amaçlıdır ve 24 saat içerisinde silinmelidir. Aksi taktirde site yönetimimiz mesuliyet kabul etmez.